Manşetler 

Emlak Konut GYO ve DAP Yapı’dan Büyük Özveri Kampanyası

84 Ay 0 Faiz Avantajı ve 10 bin 839 Liradan Başlayan Sabit Taksitlerle Konakta Yaşama Fırsatı

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, ” Ülkemizin içinde bulunduğu konjonktüre ve artan inşaat maliyetlerine rağmen birlikte geliştirdiğimiz Validebağ Konakları projesinde elimizi taşın altına koyuyor, Emlak Konut GYO kendi gelirinden, biz de kendi gelirimizden fedakarlık ederek finans maliyetini üstleniyoruz. Altunizade gibi değerli bir semtte, denize bu denli yakın bir projede, konakta villa hayatı yaşamak isteyenler için bir daha ele geçmeyecek bir fırsat sunuyoruz. Bölgede ikinci el konutların metrekare fiyatları dahi 25-35 bin liradan işlem görürken, emsallerine kıyasla yüzde 50 fiyat avantajıyla 11 bin 900 lira olarak belirlediğimiz metrekare fiyatını şu an Kartal’daki projelerde bile göremezsiniz. Bankadan 84 ay vadeli kredi alınca ödeyeceğiniz yüzde 60 oranındaki faizi biz karşılıyor, yükünüzü hafifleterek, kârınızı artırıyoruz. Vatandaşlarımızın tüm bu koşulları iyi değerlendirip, 31 Mart’a kadar devam edecek olan kampanyamızdan yararlanmasını dileriz.” dedi.

Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi markalarından DAP Yapı, İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan, sahip olduğu koru sayesinde doğa ile iç içe bir yaşam sunan ve ulaşım akslarının merkezinde yer alan Validebağ’da geliştirdiği Validebağ Konakları projesi ile lüks bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Yatay mimarinin en özel şekilde uygulandığı 5’er katlı toplam 319 konak ve 47 mağazadan oluşan Validebağ Konakları, 1 milyon 214 bin TL’den başlayan fiyatlar ile estetik yönden üstün yaşam alanlarını bir arada sunuyor.

1+0’dan 6+1’e varan daire alternatifleri ve 650 metrekareye kadar geniş daireler bulunan Validebağ Konakları’na imza atan DAP Yapı, sadece 10 bin 839 liradan başlayan sabit taksitlerle Validebağ Konakları’nda ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyor. DAP Yapı imzasıyla konak yaşamının en güzel örneğinin sergilendiği Validebağ Konakları’nda yüzde 25 peşin, yüzde 75 ise ‘84 Ay 0 Faiz’ avantajıyla sunuluyor.

Ziya Yılmaz: “Bu kampanya ile yeni bir fırsat veriyoruz”

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, kampanyayla birlikte tüketicinin aylık geri ödeme taksitinin azaltılmasını ve ev sahibi olmalarını teşvik etmeyi amaçladıklarını belirterek, şunları söyledi:

“Validebağ, İstanbul’un, belki de Türkiye’nin en özel yerlerinden biri olarak nitelendiriliyor. Bu önemli arazide yeşille ve doğayla bütünleşen konak mimarisinin en güzel örneğini sergiliyoruz. Validebağ’da yeni geliştirilen konaklarda m2 fiyatları 11 bin 900 TL. Hatta aynı bölgede emsal projelere baktığınızda projelerin hem daha pahalı hem 20-30 yıllık binalar olduğunu görüyoruz. Bu eski konutlar dahi metrekaresi 25-35 bin liradan işlem görüyor. Demografik, ekonomik ve sosyolojik anlamda İstanbul’un en özel bölgelerinden olan Validebağ’da Emlak Konut güvencesi ve DAP Yapı kalitesiyle geliştirilen Validebağ Konakları için metrekare fiyatında yüzde 50 fiyat avantajıyla yeni bir imkan veriyoruz.

31 Mart 2018 tarihine kadar devam edecek 84 Ay 0 Faiz kampanyasıyla İstanbul’un merkezinde, Osmanlı Dönemi’nden bugüne ulaşan bu eşsiz yaşam alanına komşu yaşamak isteyenleri bu özel projeye davet ediyoruz. Bugüne kadar projemizden daire veya dükkân sahibi olanlar hatırı sayılı bir prim elde ettiler. 84 Ay 0 Faiz kampanyasıyla bu fırsatı vatandaşlarımıza yeniden sunuyoruz.”

“Doğayla iç içe, çevre dostu proje”

Yılmaz sözlerine şöyle devam etti:

“İhaleyi kazandığımız günden bugüne kadar bölgeye katma değer sağlayacak bir proje geliştirmek için uzun süren araştırmalar ve bölgeye özel analizler yaptık. Konak yaşamının en güzel örneğini sergileyeceğimiz Validebağ Konakları’nda yeşile ve doğaya duyduğumuz sevgiyi anıt bir ağacı koruyarak gösteriyoruz. Bir ağacı korumak için yaklaşık 15 metrelik bir platformdan yararlandık. DAP Yapı olarak bu konuya bilhassa özen gösteriyoruz.

İstanbul’un en tanınmış aileleri ve üst düzey işadamları Osmanlı döneminden bugüne ulaşan bu eşsiz yaşam alanına komşu yaşamak için sabırsızlanıyorlar. Validebağ Konakları projemizde, teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı bir projeye imza atacağız. Burada görsel açıdan etkileyici, modern ve aynı zamanda geleneksel bir eser geliştiriyoruz. Her anlamda ayrıcalıklı bir projeyi hayata geçireceğimizden dolayı heyecanlı ve gururluyuz. ”

Yeşilin tüm zenginliğini kuş cıvıltıları eşliğinde sunan koru manzarasına ek, geniş iç bahçelere, peyzaj ve gölet manzarasına hâkim Validebağ Konakları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisleri, yürüyüş parkurları ve süs havuzlarıyla ve yaşları 15 ila 400 arasında değişen ağaçlar ile şehrin merkezinde doğayla iç içe hayatın kapılarını aralıyor.

Elit yaşamın adresi

Geçmişten bugüne en gözde yaşam bölgelerinden biri olarak nitelendirilen Validebağ, seçkin projelerle çevrelenmiş elit yaşamın adresi olarak gösteriliyor. Yaklaşık 200 yıl önce Bezmialem Valide Sultan’ın yurt içinden ve yurt dışından getirttiği ağaç ve bitki türleriyle adeta modern bir botanik bahçesine çevirdiği arazide Rıfat Ilgaz’ın önemli eseri Hababam Sınıfı’ndan uyarlanmış filmlere ev sahipliği yapan Adile Sultan Kasrı da yer alıyor.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve denize yürüme mesafesinde

 

Anadolu yakasının ikinci en büyük yeşil alanı olan Validebağ Korusu, Koşuyolu ile Üsküdar’ın Altunizade ve Barbaros mahallelerinin kesiştiği noktada, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve Avrasya Tüneli’ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Koru’nun tam karşısında konumlanan projeden 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne direkt bağlanılıyor.

Anadolu yakasının ikinci en büyük yeşil alanı Validebağ arsası, adını aldığı korunun tüm nimetlerinden faydalanıyor. Koru, doğal güzelliği ve ekosistem olma özelliği ile spor, yürüyüş ve gezinti amaçlı olarak yoğun bir şekilde kullanılıyor. İstanbul’da, şehrin gürültüsünden, kalabalığından ve kirli havasından kaçmak isteyenler için sığınak niteliği taşıyor.

Validebağ Konakları; Beyzade, Ihlamur, Koru ve Rumeli isimleri verilen konsept konaklardan meydana geliyor. Beyzade Konakları, 47 mağazanın yer alacağı Nişantaşı Caddesi’ne hâkim, home – ofis konseptiyle, Ihlamur Konakları projedeki tüm peyzaj alanına hâkim olmasıyla, Koru Konakları Validebağ Korusu’nun eşsiz yeşilliğiyle buluşturan manzarasıyla, Rumeli Konakları ise günbatımının en iyi izlenebileceği konumuyla öne çıkıyor. Tüm konaklarda bahçe dubleksleri ve çatı dubleksleri ile geniş yaşam alanları sunuluyor.

1 Milyon TL Mevduat Getirisi Aylık  — 1 Milyon TL Daire Alımı Aylık Taksitleri
Mevduat Tutarı — Getiri —— Daire Bedeli — Taksitler —
1,000,000 TL — 9,780,00 TL— 1,000,000 TL — 8,900,00 TL

Not: Tabloda birinci sütunda 1 milyon TL mevduatın aylık getirisi yer almaktadır. Kalanında ise 1 milyon TL’lik daire satın alındığında %25 peşinat ödendikten sonra kalan 750.000 TL için 84 ay müşteriye sunduğumuz ödeme planındaki aylık taksit tutarı yer almaktadır.

Benzer Haberler

Yorum Yap