arena-ozel-dedektıflık-ve-arastırma-burosuGenel Manşetler 

Eşinden Şüphelenen Rektör Soluğu Arena Özel Dedektiflik Bürosunda Aldı!

13 yıldır evli olduğu eşini arabasındaki tespihten şüphelenen Özel Vakıf Üniversitesi rektörü, Z. T. Arena Özel Dedektiflik Bürosuna müracaat ederek, eşini takip ettirdi.

2005 yılı haziran ayında dünya evine giren çift, bir süre sonra ailevi problemler ve şiddetli geçimsizlikten dolayı boşanma kararı aldı. Mahkemeye müracaat eden çiftler, ilk celsede anlaşmalı olarak boşanma karara bağlandı. Boşanmadan yaklaşık 18 ay sonra çiftlerin aile büyüklerinin araya girmesi ile tekrardan birleşerek, beraber aile kurma kararı aldılar. İlerleyen yıllarda ailenin 2 erkek ve 1 kız çocukları oldu. İlk yıllarda herhangi bir problem olmadığını belirten Z. T. son yıllarda eşinin telefonuna şifre koyduğunu geliş ve gidiş saatlerindeki değişiklikleri açıklayamaması, kendisine karşı soğuk davranması ve çocuklarıyla ilgilenmediğini iddia ederek, eşini kendi olanaklarıyla gözlem ve denetim altında tuttuğunu belirtti.

Rutin olarak eve gelen eşinin yine bir akşam arabasında yaptığı kontrollerde şoför koltuğunun yanındaki koltuğun geriye doğru ayarsız bir şekilde yatık olduğunu ve koltuğun kenarında bir erkek tesbihi gördü. Tespihin uçunda eşinin ismi ile kendisinin tanımadığı bir erkek isminin olduğunu gördü. Bunun üzerine avukatı ile görüşen Z. T. delil toplanması gerektiğini ve konunun profesyonel bir özel dedektiflik ve araştırma bürosuyla görüşülmesinin gerektiğini söyleyen avukatını dinleyerek, Türkiye’nin en ünlü özel dedektiflik bürosu olan Arena Özel Dedektiflik, Araştırma ve İnceleme bürosu ile irtibat kurarak, konuyu aktarıp, yardımcı olmalarını istedi. Bunun üzerine devreye giren Arena Özel Dedektiflik bürosu, konu üzerine 4 haftalık bir çalışma uyguladı.

Çalışma sonunda elde edilen doküman ve belgeler Z. T. ve avukatı ile paylaşıldı. Z. T. Arena dedektiflikten elde ettiği doküman ve delilleri avukatıyla Cumhuriyet Başsavcılığına gidip, eşi ile alakalı suç duyurusunda bulundu. Adliye çıkışında açıklama yapan Z. T. “Çocuklarımın psikolojisini bozuldu. Aile düzenimi sarstı hukuki yollarla mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğim.”dedi.

arena-ozel-dedektıflık-ve-arastırma-burosu-1

Benzer Haberler

Yorum Yap