çocuk istismarıBursa Manşetler 

Mahalleli Kız Çocuğuna Cinsel Organını Göstermek İsteyen Kişiye Linç Girişiminde Bulundu

Bursa’da yaşanan olayda, ilkokul öğrencisine cinsel organını gösterdiği iddia edilen Osman K. (46), genç kızın yakınları ve mahalleli tarafından linç edilmek istenince araya polis dahil oldu.

Burdur Emniyet Müdürlüğü ekipleri, dün Konak Mahallesinde bir erkek şüphelinin, önüne geçtiği ilkokul öğrencisi kız çocuğuna cinsel organını gösterdiği ihbarı üzerine çalışma başlattı. Şüphelinin Osman K. (46) olduğunu belirleyen polis, bugün kent merkezinde kurulan Salı Pazarında önlem aldı. Yapılan çalışma sonucunda Osman K., sivil polisler tarafından yakalandı.

Şüphelinin yakalandığını öğrenen vatandaşlar ise linç girişiminde bulundu. Polis, Osman K.yı bir iş yerine sokarak linçten kurtardı. Yaşanan arbede sırasında bir polis memurunun parmağı çıktı, bir polis memuru da fenalık geçirdi. Yaralı polisler Burdur Devlet Hastanesinde tedavi edildi.

Vatandaşların darp ettiği Osman K. da tedavisi için Burdur Devlet Hastanesine getirildi. Daha önce de cinsel taciz suçundan sabıkası olan ve cezaevinde yattığı öğrenilen Osman K. tedavisinin ardından Burdur Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Osman K.nın inşaatlarda elektrikçi olarak çalıştığı öğrenildi.

çocuk istismarı

Benzer Haberler

Yorum Yap