Ülkem Güçsav dolandırıcılıkİstanbul Magazin Manşetler 

Ülkem Güçsav 20 milyon lirayla ABD’ye kaçtığı söylendi

Dönen bu tezgahın baş yapımcısı olan Ülkem Güçsav, ünlülerin dekoratörü, Akfen Holding’in CEO’su Süha Güçsav ile uzun yıllardır evliliği var ve güzel bir iş hayatı yaşıyan Güçsav; bir anda hayat arkadaşını terk ediyor, iki kez canına kıymaya kalkışıyor, borçlarından dolayı iş yerine haciz geliyor, hakkında dolandırıcılık için suç duyurusu yapılıyor ve son olarak da tüm bunlara dayanamayıp Amerika’ya kaçıyor! İşte sosyetin dilinde olan Güçsav’ın başına gelenlerin tamamı…

TEK CELSEDE AYRILDILAR

Işıl Reçber’den Siren Ertan’a, Demet Akalın’a kadar iş, sosyete ve sanat dünyasından birçok kişinin evinin dekorunu tasarlayan Güçsav, neler olup bittiği hakkında halen daha kimsenin haberi olmadığı bir işe yatırım yapmak için piyasadan borç para topladı! Bu süreçte yaptığı hata ise; 20 milyon lira kadar olduğu dile getirilen bu parayı toplarken, bunu eşi Süha Güçsav’dan saklaması.

Ülkem Güçsav Kaçtı

Geçen cuma günü, Ülkem Hanım’a, miktarı artan borçları yüzünden haciz gelince, eşinin tüm olan bitenden haberi yeni oluyor. Duydukları karşısında sinir krizine giren Süha Bey ilk iş olarak mahkemeye müracaat ediyor ve haftanın ilk günü de tek celsede Ülkem Güçsav’dan ayrıldığını açıklıyor. İş hayatından sonra özel hayatı da altüst olan Ülkem Hanım iki kez kendisini öldürmek istiyor; ama neyse ki, ikisinde de başarısız olup hastaneye kaldırılıyor.

Alacaklılar Ülkem Güçsav’dan 20 milyona yakın parayı alamadıklarını belirtirken, tahsilat için icra müdürlüğüne başvurduklarını açıkladılar.

Ülkem hanımın alacaklıları, dolandırıldıklarını ileri sürerek suç duyurusunda bulunmuşlar ve savcılık Ülkem Hanım hakkında çoktan soruşturma başlatmış.

Benzer Haberler

Yorum Yap