Başkanı Fikret OrmanDünya Manşetler Spor 

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: Takviye İçin Geldim

Geçtiğimiz günlerde İngiltere’ye giden Orman: “Daha çok sezon arası transferleri için geldim. Nasipse bir iki tane görüşmemiz var. Oyuncu satmaktan ziyade daha çok takıma takviye sağlamak için geldim”

Yılbaşı tatilinden dönen Beşiktaş Başkan Fikret Orman, yeni transfer Domagoj Vida’nın imza töreninin ardından İngiltere’nin yolunu tuttu. Fikret Orman, transferden sorumlu yönetici Umut Güner’le birlikte Londra’ya gitti.

TAKVİYE’YE GELDİM

BeIN SPORTS’ta yayınlanan bir programa katılan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Daha çok ara transfer için geldim. Bir iki tane görüşmemiz var. Oyuncu satmaktan ziyade daha çok takıma takviye için geldim. Şu an bitmiş, yapılmış bir şey yok. Uğraşıyoruz. Bizde transfer günlük olarak hareket etmiyor.” açıklaması yaptı.

İKİ TANE OYUNCU İÇİN UĞRAŞACAK

Gazete Habertürk’ün haberine göre; Orman’ın burada Cenk Tosun transferindeki son pazarlıkları yapıp durumu netleştireceği ve ardından yine Premier Lig ekiplerinden Leicester City’nin golcüsü İslam Slimani ve Arsenal’in yıldızı Giroud’u kiralamak için temaslarda bulunacağı öğrenildi.

fikret-orman

Benzer Haberler

Yorum Yap